Wideo

Zapraszamy do oglądania i subskrypcji naszego kanału na portalu Youtube. Kilka razy w roku publikujemy na nim filmiki ilustrujące życie gospodarstwa, naszego łowiska wędkarskiego, relacje z okolicznych wydarzeń kulturalnych oraz wycieczek po Roztoczu. Poniżej przedstawiamy linki do naszych najpopularniejszych produkcji:

„Wielka wprawa skuterem śnieżnym” – Pierwszy dzień wiosny 2013. Śnieg po pas, cztery stopnie poniżej zera. Zwiedzamy bunkry Linii Mołotowa na wysokości Lubyczy Królewskiej oraz ruiny cerkwii w Kniaziach.

„Wędzenie karpia” – 29 lipca 2013. Poniedziałek. 36 stopni Celsjusza. Wędzimy karpia nad łowiskiem.

„Ptaszarnia” – Ptaszarnia znajduje się na terenie klasztornym, obok zabytkowego spichlerza przy kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie. Jest częścią nietypowych, tematycznych ekspozycji prezentowanych w tym miejscu. Organizatorem Ptaszarni, a także Krasnobrodzkiego Muzeum Parafialnego jest prałat ks. Roman Marszalec, kustosz krasnobrodzkiego Sanktuarium Maryjnego. W Ptaszarni zobaczyć można pawie, gołębie, bażanty, kuropatwy i inne ciekawe okazy ptactwa.

ZOBACZ WSZYSTKO>>Napisz do nas